Firma Munzar vznikla již v roce 1990 jako malý soukromý podnik zabývající se zemními pracemi se stroji DH-113 a DH-112 a později též minibagrem ATLAS. V roce 2003 vznikl rodinný podnik formou sdružení zakladatele se svým synem, čímž firma rozšířila své služby o nákladní autodopravu.

S nárůstem poptávky a zájmu ze strany zákazníků byl strojový park firmy rozšířen o vůz AVIA s nosičem kontejnerů, traktorbagr JCB 3CX, nákladní automobil LIAZ, autojeřáb PRAGA V3S AD080 a sklápěcí soupravu MAN tgs 26.440 s tandemovým přívěsem MOLČIK MTS-3-18.

Stávající strojový park naší firmy čítá 3 nákladní automobily, 2 bagry a jeřáb, což umožňuje realizovat všechny druhy pozemních prací podpořených autodopravou pro přesun a odvoz materiálů. Kromě samostatných zakázek firma MUNZAR funguje jako spolehlivý subdodavatel na větších stavebních akcích po celé ČR. Mezi naše klienty patří například Skupina ČEZ, Lesy ČR s.p., NP České Švýcarsko, Metrostav a.s., Chládek a Tintěra a.s., a další.

V současné době se firma MUNZAR zaměřuje nejen na modernizaci a další rozvoj strojového parku, ale také na výstavbu vlastního provozního areálu v Rumburku.

KONCESE